der2-copy

Gelişme Stratejisi:

Mega-Farma İlaç Sanayi; Jenerik ürün geliştirme faaliyetlerine 2010 yılı itibariyle başlamıştır.

Jenerik ruhsatlandırmada önem arz eden formülasyon, patent, marka tescili, biyoeşdeğerlik gibi teknik konularda tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Lisans altında ruhsatlayacağımız ürünleri Türkiye’de pazarlamak ve satışını yapmak firma önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu amaçla; Mega-Farma İlaç Sanayi, yurtdışı ile sürekli olarak yaptığı görüşmeler ile Türkiye pazarına sunacağı yeni ürünlerin arayışı içindedir. Bu doğrultuda imzaladığı veya imzalayacağı lisans anlaşmalarıyla amacı, iş ortaklarının beklentilerini tatmin eden, karşılıklı kazanmaya yönelik, uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

Mega-Farma İlaç Sanayi’nin, lisansör firma bulma veortaklığı yapma görüşmeleri devam etmektedir. 2010 yılı sona ermeden 2 ülke ile imzaların atılması aşamasına gelinmiştir.

Yıllardır ruhsatlandırma konusunda çalışmış olan Dr. Altan ÖZGİT bu birikimini Mega-Farma İlaç Sanayi’nin sahibi olduğu kendi formülasyonlarının gelişimine ve anlaşma yaptığı lisansör firmaların ürünlerine yansıtmaktadır.

Hakkımızda:

Mega-Farma İlaç şirketi yerli sermaye ile 1999 yılında sağlık sektörüne ilaç ve kozmetik ürünlerin pazarlanması amacıyla kurulmuştur.

İlk atılım 2012 yılında mevcut ürünlerine CE sertifikalı ve gıda takviyelerini katarak kısa ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmak üzere Mega-Farma merkez yapılanmasını; Genel Müdür-Satış Müdürü-Satış destek sorumlusu-Medikal ve ruhsatlandırma-Finans şeklinde ; Bölge yapılanmasını; Bölge Müdürü-Bölge şefi-Bölge satış sorumlusu şeklinde ; Ayrıca Türkiye’deki satış kanallarının ve firmamızın satış hareketlerini yönetmek ,doğru ve etkili sürdürebilmek için Ticaret Müdürlerimiz ile 7 coğrafi bölge 14 il merkezi ve çevresinde bulunan 21 ilde faaliyetine başlamıştır.

Hedef çalışma alanları Bölgelerde bulunan eczaneler ve sağlık kuruluşlarında görevli doktorlar olup, branşlar ; Ortopedi – Fizik Tedavi – Kadın doğum – Dermatoloji – Diş olarak yer almaktadır , yeni çıkarılması planlanan ürünler ile de diğer branşları çalışma alanımıza katmak istiyoruz.

Sağlık sektöründe ürünlerimizi personelimiz ile etik kurallar doğrultusunda çalışmayı hedefleyen ve bunu amaç edinmiş Mega-Farma olarak üzerine düşen temsil yeteneğini , yorulmadan , bıkmadan , üşenmeden , ertelemeden , yeni arayışların heyecanı ve enerjisi ile doktor ve eczacılarımız ile bütünleşen yeni düşünceler ve katılımcı anlayışı içinde planlayarak uygulayarak var olmayı sürdüren yenilikçi bir şirket olmayı sürdüreceğiz.

Misyonumuz:

Sağlık sektöründe etik kurallar çerçevesinde yasa ve tüzüklere uygun ilaç üretmek ve pazarlamak.

Eğitimli , Bilgili , Yetkin , kişilerle muhatabımıza hiyerarşik düzen ve saygılı bir üslup ile ürünlerimizi aktarmak.

Vizyonumuz:

Türkiye ilaç pazarı ve sağlık sektöründe değerlerine önem veren firma olmak ,

Hastanelerin Tedavi alanlarında ürünlerimizin etkinliğinin görülmesi ve hastaların fayda sağlayacağı bilgilerin doktor ve konusunda uzman kişilere iletilmesini sağlamak,

Üretim standardı yüksek ürünler üretmek.

Değerlerimiz:

Değerlerimiz bizim için önemli olanı ve iş yapma şeklimizi tanımlar. Mega-Farma olarak değerlerimizi ve vizyonumuzu koruyarak çalışanlarımız ve tüketicilerimizle kurduğumuz bağlarla tanımlanan değerlerimiz,  başarımızın anahtarıdır. Değerlerimiz;

Kaliteli Üretim

•İnsan Sağlığı

•Çevreye Saygı

•Müşteri Odaklılık

•Ekip Arkadaşlığı

•Sürdürülebilirlik

•Profesyonel Düşünce

•Sürekli Gelişim

•Bilgi Paylaşımı

•Olumlu Düşünce